Последни новини

Актуално

Второ място на Общинското първенство по волейбол

Понеделник, 12 Февруари 2018 | Автор на статията:  СОУ Васил Левски

На 10.02.18 г. се проведе финален етап на Общинското първенство по волейбол от Ученически игри 2017/18 за момчета 5-7 клас и девойки 8-10 клас.

Отборът на момчетата от СУ "Васил Левски" се пребори с отбора на СУ "Възраждане" за влизане в големия финал и след много оспорван мач срещу СУПНЕ "Фридрих Шилер" зае престижното второ място. Освен купата, Марио Дамянов от VІІ е клас спечели приз за най-добър разпределител в индивидуалното класиране. Със своята игра най-ярко се открои Борис Димитров от VІІ а, който беше най-резултатен за нашия отбор. Отборът бе в състав: Борис Димитров, Виктор Богословов, Емилиян Димитров, Николай Цанков -7а, Михаел Митев-7б, Марио Дамянов-7е, Георги Неделчев-7ж.

Отборът на момичетата от СУ "Васил Левски" също зае престижното второ място, след оспорван мач срещу СУПНЕ "Фридрих Шилер". Освен присъдената купа, Теодора Тенева спечели приз за най-полезен играч в индивидуалното класиране. Отборът бе в състав: Ивона Иванова-7д, Мелиса Зюлкяр-7д, Виктория Фентиян-7ж, Камелия Цонева-9а, Миглена Илиева-9б, Теодора Тенева-9в, Александра Николова-10в, Сузана Мехмедова-10в.

На момичетата и момчетата от отбора и на техните треньори - Петя Ванева и Анахид Ованес - пожелаваме още много успехи в областта на спорта и благодарим за всеотдайния труд!

• Източник: СОУ Васил Левски